Rockwell Automation Micro 800

ROCKWELL AUTOMATION Micro 800 ievadkurss

Apmācību kursā piedāvājam iepazīties ar Micro 800 sērijas PLK un to programmēšanas programmatūras Connected Components Workbench (CCW) pamatiem. CCW tiek lietota Micro 800 sērijas PLK, PF4 frekvenču pārveidotāju un Panel View grafisko operatora interfeisa paneļu programmēšanai.

Micro 800 apmācību kursa mērķis

Apmācības mērķis ir sniegt pamatinformāciju par Micro 800 sērijas produktu izmantošanu un programmēšanu. Kurss ir ieteicams ikvienam, kas izmanto un izstrādā programmas Rockwell Automation Micro 800 sērijas kontrolleriem.

Rockwell Automation Micro 800
 

Apmācību kursa informācija

Apmācība: 9.00-16.00.
Apmācības cena: 250 € (bez PVN), vienam dalībniekam, cenā iekļauts arī viens Micro 820 kontrolleris.
Apmācības valoda: Angļu.

Apmācību programma

  • Programmēšana izmantojot funkcionālo bloku diagrammas un strukturēto tekstu
  • Lietotāja definētie funkcionālie bloki
  • Micro 800 Remote LCD pielietošana
  • Komunikācijas ar Panel View operatora interfeisa paneli iestatīšana

Prasības Rockwell Automation Micro 800 ievadkursa apmācību dalībniekiem

Apmācība notiek izmantojot dalībnieka datoru (klēpjdatoru), kam Administratora piekļuves tiesības ir obligāta prasība. Apmācībā tiek izmantots VMware virtuālās mašīnas attēls, ko mēs izsniedzam apmācības sākumā kopēšanai uz dalībnieka datora, tāpēc pirms apmācības ir jābūt uzstādītai VMware videi. Jūsu datoram jābūt ar vismaz 8 GB atmiņu, 2 × 2,5 GHz procesoru virtuālās mašīnas attēlam un 60 GB brīvu vietu uz cietā diska.

Klinkmann apmācības atcelšanas politika

aziņojums par vēlmi atcelt reģistrāciju ir rakstveidā jāiesniedz Klinkmann. No apmācības kandidātiem, kuru atteikuma pieteikums tiek saņemts 7 kalendāro dienu laikā pirms apmācības datuma, tiek ieturēti 50 % no apmācības maksas. Ja pieteicējs nepiedalās apmācībā un pirms apmācības netiek saņemts atteikums, tiek ieturēta pilna apmācības maksa.

Ja persona, kura pieteikta apmācībām nevar piedalīties kursā, to var aizstāt cita persona, iesniedzot rakstveida paziņojumu.

Klinkmann patur tiesības atcelt un mainīt apmācības un pasākumus. Ja apmācības kurss ir jāatceļ, dalībnieki tiks informēti pirms apmācības sākuma.

Reģistrējieties kursam

Izvēlieties datumu un aizpildiet savu kontaktinformāciju. Jūs saņemsiet apstiprinājuma ziņojumu par apmācību.

In English