Rockwell Automation Logix 5000

Rockwell Automation Logix 5000 ievadkurss

Šis 1-dienu kurss iepazīstina ar Studio 5000 Logix Designer programmatūru un sniedz praktiskas iemaņas Logix Designer izmantošanā, lai samazinātu projekta izstrādes laiku un izmaksas.

Rockwell Automation Logix 5000 apmācību kursa mērķis

Apmācības mērķis ir sniegt pamatinformāciju par Logix 5000 produktu izmantošanu un programmēšanu. Kurss ir ieteicams ikvienam, kas izmanto un izstrādā programmas Rockwell Automation Logix 5000 grupas kontrolleriem.

Rockwell Automation Logix 5000
 

Apmācību kursa informācija

Apmācība: 9.00-16.00.
Apmācības cena: 190 € (bez PVN), vienam dalībniekam
Apmācības valoda: Latviešu, krievu vai angļu.

Apmācību programma

  • Logix5000 kontrolleru, Logix Designer programmatūras un RA integrētās arhitektūras apskats
  • Jauna projekta izveide, ievades/izvades moduļu konfigurēšana, kontrollera pievienošana datoram, projekta ielāde kontrollerī
  • Kontrollera programmas testēšana, tegu un programmu pievienošana tiešsaistes režīmā, tendenču diagrammas izveide
  • Lietotāja datu tipu izveide un izmantošana, Point ievades/izvades moduļu pievienošana, Logix Designer programmatūras palīdzības sistēmas izmantošana
  • Jautājumi un atbildes

Prasības ROCKWELL AUTOMATION Logix 5000 ievadkursa apmācību dalībniekiem

Apmācība notiek izmantojot dalībnieka datoru (klēpjdatoru), kam Administratora piekļuves tiesības ir obligāta prasība. Apmācībā tiek izmantots VMware virtuālās mašīnas attēls, ko mēs izsniedzam apmācības sākumā kopēšanai uz dalībnieka datora, tāpēc pirms apmācības ir jābūt uzstādītai VMware videi. Jūsu datoram jābūt ar vismaz 8 GB atmiņu, 2 × 2,5 GHz procesoru virtuālās mašīnas attēlam un 60 GB brīvu vietu uz cietā diska.

Klinkmann apmācību atcelšana

Mūsu apmācību kursi ir ļoti populāri, tāpēc mēs ceram, ka jebkuri atsaukumi tiks veikti mazāk nekā nedēļu pirms kursa sākuma, lai mēs varētu piedāvāt apmācību iespējas citiem rindā esošajiem cilvēkiem.

Ja persona, kas piedalās kursā, nevar piedalīties kursā, viņu var aizstāt cita persona. Ja atcelšana tiek veikta mazāk nekā nedēļu pirms kursa sākuma, mēs iekasēsim 50% no kursa maksas kā biroja un rezervēšanas izmaksas.

Ja reģistrētā persona neierodas bez atsaukšanas paziņojuma, mēs iekasēsim visu dalības maksu.

Reģistrējieties kursam

Izvēlieties datumu un aizpildiet savu kontaktinformāciju. Jūs saņemsiet apstiprinājuma ziņojumu par apmācību.