Citect SCADA

Citect SCADA programmatūras pamata apmācība

Klinkmann Citect SCADA kurss ir vispārīgs divu dienu pamatkurss par programmatūras pamatfunkcijām un Citect Studio izstrādes vidi.

Citect SCADA pamatkursa mērķis

Nodrošināt pamatinformāciju un zināšanas par Citect Studio programmatūras lietošanu automatizācijas un tīklošanas jomā. Šis kurss ir ieteicams visiem, kas izmanto vai plāno izmantot Citect Studio programmatūru.

Citect SCADA
 

Apmācību kursa informācija

Apmācība: 9.00-16.00. Kurss ilgst keturias dienas.
Apmācības cena: 700 € (bez PVN), vienam dalībniekam. Kursa novadīšanai ir nepieciešami 4 dalībieki.

Virtual Course

Apmācību programma

Kursa programma tiks paziņota dalībniekiem nedēļu pirms apmācības.

Prasības Citect SCADA apmācību dalībniekiem

Apmācība notiek izmantojot dalībnieka datoru (klēpjdatoru), kam Administratora piekļuves tiesības ir obligāta prasība. Apmācībā tiek izmantots VMware virtuālās mašīnas attēls, ko mēs izsniedzam apmācības sākumā kopēšanai uz dalībnieka datora, tāpēc pirms apmācības ir jābūt uzstādītai VMware videi. Jūsu datoram jābūt ar vismaz 8 GB atmiņu, 2 × 2,5 GHz procesoru virtuālās mašīnas attēlam un 60 GB brīvu vietu uz cietā diska.

Klinkmann apmācības atcelšanas politika

aziņojums par vēlmi atcelt reģistrāciju ir rakstveidā jāiesniedz Klinkmann. No apmācības kandidātiem, kuru atteikuma pieteikums tiek saņemts 7 kalendāro dienu laikā pirms apmācības datuma, tiek ieturēti 50 % no apmācības maksas. Ja pieteicējs nepiedalās apmācībā un pirms apmācības netiek saņemts atteikums, tiek ieturēta pilna apmācības maksa.

Ja persona, kura pieteikta apmācībām nevar piedalīties kursā, to var aizstāt cita persona, iesniedzot rakstveida paziņojumu.

Klinkmann patur tiesības atcelt un mainīt apmācības un pasākumus. Ja apmācības kurss ir jāatceļ, dalībnieki tiks informēti pirms apmācības sākuma.

Reģistrējieties kursam

Aizpildiet savu kontaktinformāciju. Jūs saņemsiet apstiprinājuma ziņojumu.