AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība

AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība

AVEVA™ Application Server 2020R2 apmācība ir trīs dienu praktisko mācību kurss instruktora vadībā par Application Server iespējām un darbību System Platform vidē.

Iepriekš zināma kā Wonderware System Platform, AVEVA System Platform ir objektorientēta programmatūras platforma rūpnieciskai lietošanai.

AVEVA System Platform ietver vidi un rīkus, kas paredzēti uzņēmuma vadības un datu pārvaldības sistēmu vajadzībām. System Platform var izmantot gan vadības telpas līmenī, gan ražošanas vadības sistēmas līmenī, norādot tās kā vienu datu avotu.

System Platform un tās lietotāju interfeisi piedāvā vidi un rīkus uzraudzībai un vizualizācijai, kā arī nodrošina datu iegūšanu un trauksmju signālu apstrādi.

Mācību laiks: 9.00–16.00
Datumi: 25.–27. oktobris (3 dienas)
Cena: 599 EUR vienai personai (PVN 0 %)
Valoda: angļu
Mācību materiāli: angļu valodā
Prasības aparatūrai: nav
 
Prasības programmatūrai: apmācībām tiks izmantotas iepriekš sagatavotas Skytap mākoņpakalpojuma virtuālās mašīnas, ar piekļuvi no tīmekļa pārlūkprogrammas.
 
Mācību prezentācijām izmantosim Zoom programmatūru. Lūdzu, pirms mācībām pārbaudiet saderību ar Skytap vidi, veicot savienojuma pārbaudi. Pirms apmācības sākšanas pārbaudiet Skytap saderību, izmantojot Connectivity Checker.

Apmācību programma: AVEVA Application Server

1. diena: 9.00–16.00
• Ievadinformācija
• Lietotnes plānošana
• Lietotnes infrastruktūra
• Lietotnes objekti
• Ierīču integrācija, PLK savienojumi
2. diena: 9.00–16.00
• Vēstures datu iegūšana
• Trauksmes un notikumi
• Objektu pārvaldība
 
3. diena: 9.00–16.00
• Drošība Application Server vidē
• Dublēšana
• Ievadinformācija par QuickScript.NET skriptēšanas valodu
• Galaxy rezerves kopēšana un atjaunošana
 

Reģistrējieties kursam

Aizpildiet savu kontaktinformāciju. Jūs saņemsiet apstiprinājuma ziņojumu.

Klinkmann apmācību atcelšana

Mūsu apmācības ir ļoti pieprasītas, tāpēc lūdzam informēt mūs par jebkuru atcelšanas gadījumu nedēļu pirms apmācību kursa sākuma. Tādējādi mēs varam piedāvāt apmācību iespējas tiem, kas gaida rindā.

Ja persona, kas reģistrējusies apmācību kursam, nevar piedalīties, tā var izraudzīties citu dalībnieku. Ja dalība tiks atcelta mazāk nekā nedēļu pirms apmācību kursa sākuma, mēs ieturēsim 50 % no apmācību kursa maksas kā administrēšanas un rezervācijas izmaksas.
 
Ja persona, kas reģistrējusies mācību kursam, neierodas bez iepriekšēja atcelšanas paziņojuma, mēs ieturēsim visu dalības maksu.
 
Klinkmann AVEVA apmācības

Virtuālās apmācības: Wonderware Historian kurss

Šis 3-dienu kurss paredzēts būtiskas izpratnes iegūšanai par Wonderware augstas veiktspējas reālā laika datu bāzes Historian Server iespējām un funkcionalitāti, kā arī par atskaišu veidošanas un datu analīzes programmatūru Historian Client.

Lasīt vairāk →

Virtuālās apmācības: AVEVA InTouch

Šis 3-dienu kurss sniedz būtisku izpratni par Wonderware vizualizācijas moduli un palīdz apgūt nepieciešamās zināšanas Jūsu konkrētā pielietojuma HMI sistēmas izstrādei.

Lasīt vairāk →