ADVEN ievieš AVEVA InTouch sistēmas lokālām un attālinātām darbībām

Adven pēc veiksmīgas apvienošanās ar Zviedrijas siltumapgādes uzņēmumu Värmevärden ir kļuvis par vadošo partneri enerģijas pārejas posmā Ziemeļvalstīs un Baltijā ar vairāk nekā 50 gadu pieredzi.

Uzņēmums ir vadošais enerģijas un ūdens pārstrādes risinājumu sniedzējs Ziemeļeiropā. Adven Latvijas tirgū ienāca pirms četriem gadiem, koncentrējoties uz ilgtspējīgāku centralizētās siltumapgādes pakalpojumu attīstību reģionā. 

Adven biznesa modelis

Adven biznesa modelis Energy as a Service® ir balstīts uz pilnu pakalpojumu klāstu un ilgtermiņa sadarbību, piedāvājot pielāgotus un individuālus ilgtermiņa risinājumus gan industriālajiem klientiem, gan centralizētai siltumapgādei. Adven izstrādā, būvē, pārņem savā īpašumā un darbina ne tikai jaunas, bet arī esošas enerģijas ražošanas infrastruktūru.

Adven ir ilggadējs AVEVA programmatūras lietotājs, un ievieš InTouch sistēmas (SCADA) lokālai un attālinātai vadībai, kā arī datu vākšanai un apstrādei no biokurināmām katlu mājām. 

Projekta mērķis:

Katlu mājas darbības vadība un atskaišu veidošana, izmantojot jaunākos risinājumus drošai datu pārraidei un nodrošinot  nepārtrauktu sistēmas darbības uzturēšanu, nepārtraucot siltuma ražošanas procesu.

Klinkmann risinājums: AVEVA InTouch HMI SCADA sistēmai

AVEVA InTouch programmatūra nodrošina operatoriem optimālu lietotāja interfeisu ar dažādu piegādātāju rūpnieciskās automatizācijas sistēmām. Unikālās grafisko simbolu bibliotēkas sniedz operatoriem visu kontekstuālo informāciju, kas nepieciešama, lai ātri un precīzi reaģētu uz ārkārtas situācijām, pirms tās ietekmē iekārtu ekspluatāciju. Pāreja uz InTouch programmatūras izmantošanu ļāva paplašināt sistēmas iespējas, nepārtraucot kritiski svarīgus procesus.

Klienta ieguvumi:

Jaunie programmatūras risinājumi tika veiksmīgi sinhronizēti ar Adven Group ražošanas datu uzraudzības sistēmu, atbilstoši uzņēmuma iekšējai IT politikai, vienlaikus nodrošinot operatorus ar efektīvu datu vākšanas un apstrādes rīku.